Home
Product Info FAQs Special Offers Press Releases

 

MaxFlex ™ XR
Kloubní výživa Glukosamin s prodlouženým účinkem
Nejčastější dotazy

Co je to glukosamin?

Glukosamin je důležitý pro zdravé klouby. Je to jedna z částí tkáně, která pokrývá povrch kosti v kloubech (tj. kolena, loket, kyčel) a nazývá se chrupavka kloubní. Buňky, které se nacházejí v této chrupavce jsou schopni vytvářet svůj vlastní glukosamin, pokud je kloub zdravý a nepoškozený, ale při změnách v kloubech se ukázalo, že brzdí schopnost těchto buněk produkovat dostatečné množství glukosaminu.
Co je chondroitin sulfát?
Chondroitin sulfát je důležitý pro zdravé klouby. Je to jedna z částí tkáně, která pokrývá povrch kosti v kloubech (tj. kolena, loket, kyčel) a nazývá se chrupavka kloubní. Chondroitin sulfát pomáhá tvořit část tkáně pokrývající kosti v kloubu a jeho funkce je tlumit nárazy v kloubu.
Jak složky v MaxFlex ™ XR pomáhají podpořit zdravé klouby?
Normální kloubní chrupavka je tvořena buňkami, které jsou schopny produkovat látky, které pomáhají tlumit a promazat kloub tak, že funguje hladce a bez nepohodlí. Přísady jako glukosamin a chondroitin poskytují látky, které jsou potřebné k udržení chrupavky a okolních tkání zdravými. Poskytování glukosaminu a chondroitin sulfátu je základním stavebním kamenem, který je nezbytný k udržení zdravých chrupavek a okolních tkání.
Co MaxFlex ™ XR opravdu znamená pro mého koně?
MaxFlex XR ™ znamená, že pokud budete dodržovat doporučené pokyny k použití, glukosamin, potřebný pro zdravé chrupavky a okolních tkáně, bude k dispozici Vašemu koni po dobu celých 24 hodin.
Jak tato technologie prodlouženého účinku opravdu funguje?
Obsah glukosaminnových částic zahrnuje speciální přísady, které tvoří "XR System". Tento obsah pomáhá vázat se ve vrstvách na aktivní složku, jakou je glukosamin. Tyto vrstvy se uvolňují pomalu, jakmile se dostanou do kontaktu s kapalinami v žaludku. Vzhledem k tomu, že vlhkost proniká k jádru částic, se pak obsah pomalu uvolňuje a vstřebává do krevního řečiště.
Jak se tento produkt liší od ostatních produktů kloubní výživy?
Tento XR glukosamin obsahuje prodloužený účinek, který má za následek uvolnění aktivní složky v delším časovém horizontu. Ostatní produkty kloubní výživy nemají tuto technologii, takže všechny přísady jsou uvolněny a absorbovány do krevního řečiště najednou.

Jak prodlužený účinek složek pomáhá udržovat zdravé klouby pro koně?

Součástí systému prodlouženého účinku jsou speciální přísady, které tvoří "XR System". Tento obsah pomáhá vázat se ve vrstvách na aktivní složku, jakou je glukosamin. Tyto vrstvy se uvolňují pomalu, jakmile se dostanou do kontaktu s kapalinami v žaludku. Vzhledem k tomu, že vlhkost proniká k jádru částic, se pak obsah pomalu uvolňuje a vstřebává do krevního řečiště. Výsledkem prodlouženého účinku je uvolnění vstřebávání účinných látek – glukosaminu – tak dlouho, aby tím poskytoval nepřetržitý zdroj tohoto důležitého stavebního kamene potřebného pro zdraví kloubů. Ostatní produkty kloubní výživy nemají tuto technologii, takže všechny přísady jsou uvolněny a absorbovány do krevního řečiště najednou.
Dávkování?
Správné dávkování je ½ unce (15ml) každých 24 hodin.
Mohou lidé konzumovat tento výrobek?
Ne, tento produkt není určen pro lidskou spotřebu.
Je tento produkt určen pro dlouhodobé použití u koní?
Ano, a je doporučováno, aby se doplňky kloubní výživy začaly užívat už při prvních příznacích nepohodlí nebo snížené pohyblivosti.
Věkové omezení pro koně, který může užívat tento výrobek?
Žádné věkové omezení.