Home
Product Info FAQs Special Offers Press Releases

 

FARNAM uvádí MAXFLEX ™ XR
JEDINÝ přípravek kloubní výživy s prodlouženým účinkem Glukosaminu pro koně
Vytvořeno speciálně pro zajištění 24-hodinové kloubní péče

 

PHOENIX - 24. duben 2007 - Udržování zdravých kloubů je výzvou, které majitelé koní čelí, pokud jde o péči o své koně - zvláště u sportovních koní, kteří soutěží v namáhavých disciplínách. Ať už soutěží v anglickém nebo westernovém stylu znamená to velkou zátěž pro klouby, protože tím, jak kůň přesouvá své těžiště je hodně točivé síly přenášeno na kloub.

Na rozdíl od jiných glukosaminnových produktů, které se mohou rozpustit do jedné hodiny nebo i méně, MaxFlex ™ XR s prodlouženým účinkem je jediný kloubní doplněk s obsahem vzorce, který umožňuje prodloužené uvolňování glukosaminu. Tím udržuje glukosamin v těle koně po celých 24-hodin, což je více než 24 krát déle než ostatní kloubní doplňky na trhu. * Výzkum ukazuje, že prodloužený účinek aktivní složky - glukosaminu rozšiřuje působení této složky v těle.

Jedna dávka MaxFlex XR denně udržuje glukosamin v těle vašeho koně. Uvolňuje se pomalu a tím dává k dispozici stálou dávku glukosaminu kloubům.

Glukosamin se přirozeně vyskytuje v orgánech zvířat a je důležitý pro zdravé klouby. Jedná se o část tkáně, která pokrývá povrch kloubů (tj. hlezenní kloub, nártní kloub, spěnka, kopytní kost a kolenní čéška) a nazývá se kloubní chrupavka. Když je na kloub kladena velká zátěž nebo je poškozen, tyto buňky nemohou držet krok s poptávkou po této důležité složce.

Jedna dávka MaxFlex ™ XR s prodlouženým účinkem dodává 5000 mg glukosaminu, plus kombinace důvěryhodných kloubních doplňků včetně MSM, Chondroitin sulfátu, Ester-C ®, kyseliny hyaluronové a mangan sulfátu. Tyto složky poskytují látky, které jsou potřebné k udržení chrupavky a okolních tkání zdravých. MaxFlex XR poskytuje tyto důležité prvky, které jsou nezbytné pro zdravé fungování kloubu.

V uplynulých šesti desetiletích se firma Farnam rozrostla do jedné z nejvíce uznávaných jmen ve veterinárním průmyslu a zároveň se stala jedním z největších obchodníků s produkty pro koně v zemi. Nikdo nezná koně lépe než Farnam. To je důvod, proč nikdo nenabízí tak kompletní výběr produktů v péči o koně. Produkty pro koně Farnam nabízejí široké možnosti použití, a to jak pro rekreační, tak i pro sportovní koně, díky výrobkům pro kontrolu hmyzu, péče o kopyta a nohy, péče o srst, ošetření ran, péče o kožené výrobky, plus krmiva a nutričních doplňky. Pro informace o produktech Farnam navštivte www.farnam.cz.


Farnam - děláme lepší život pro zvířata a jejich lidi